współpraca Kuchnia Tomka

Kuchnia Tomka rozwija się błyskawicznie. Często zasłyszane w mediach stwierdzenie „w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy…” w praktyce okazuje się zwykle pustosłowiem. Dynamicznym rozwojem z pewnością może poszczycić się właśnie Kuchnia Tomka. W sierpniu 2018 roku stronę odwiedziło blisko 24.000 użytkowników wykonując blisko 28.000 unikalnych sesji. W porównaniu z lipcem 2018 roku nastąpił wzrost użytkowników odwiedzających witrynę aż o 41,4 %, natomiast unikalnych sesji aż o 40,9%. Jeżeli więc mówić o dynamicznym wzroście oglądalności strony to Kuchnia Tomka jest tego najlepszym przykładem.

współpraca kuchnia tomka

Jak stronę Kuchnia Tomka znajdują internauci? W ponad 82% procentach bezpośrednio poprzez wyszukiwarki internetowe. Oznacza to, że Kuchnia Tomka jest znakomicie pozycjonowana. Posty są łatwe do znalezienia, ponieważ zdecydowana większość z nich znajduje się na pierwszych trzech stronach wyników wyszukiwań.

współpraca kuchnia tomka

Według ocen internautów strona Kuchnia Tomka prezentuje bardzo ciekawe przepisy kulinarne w sposób bardzo czytelny dzięki dodawaniu do każdego przepisu wielu zdjęć ułatwiających przygotowanie potraw. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wszystkie przepisy są sprawdzone, więc są gwarancją poprawności proporcji składników, a przede wszystkim smaku. Każdy przepis znajdujący się na stronie Kuchnia Tomka powstał w wyniku działań empirycznych. Dania zostały przygotowane dla całej rodziny, a następnie wspólnie zjedzone ze smakiem. Internauci doceniają smak potraw Kuchni Tomka, więc nic dziwnego, że przyrost oglądalności witryny jest bardzo dynamiczny. Za okres ostatnich trzech miesięcy nastąpił aż 110% przyrost aktywnych użytkowników odwiedzających Kuchnię Tomka!

współpraca Kuchnia Tomka

Wśród użytkowników odwiedzających stronę Kuchnia Tomka aż 76% stanowią kobiety, z czego ponad 32% to kobiety w przedziale wiekowym 25-34 lata. To osoby, które dopiero co utworzyły gospodarstwa domowe lub mają stosunkowo krótki staż w kuchni. Gdy do tej grupy dodać kobiety w przedziale wiekowym 35-44 lata otrzymamy ponad 52% grupę kobiet w przedziale wiekowym 25-44 lata. To kobiety – gospodynie domowe, które decydują o domowej kuchni, a przede wszystkim o tym, jakie produkty kupować. Szukają przepisów na domowe posiłki, a także porad dotyczących szeroko rozumianej domowej gastronomii. To docelowa grupa użytkowników Kuchni Tomka, a także możliwa dość pokaźna płaszczyzna reklamowa.

współpraca Kuchnia Tomka

Jako właściciel witryny Kuchnia Tomka (strona powstała na Facebooku w październiku 2012 roku, natomiast witryna internetowa jesienią 2015 roku) poszukuję inwestora strategicznego lub partnera, który przy stosunkowo niewielkim udziale finansowym lub organizacyjnym pozwoli na jeszcze szybszy rozwój Kuchni Tomka. Planowane jest poszerzenie działalności portalu, ale o szczegółach chętnie porozmawiam na bezpośrednim spotkaniu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy przy rozwoju Kuchni Tomka zapraszam do kontaktu. Ze swej strony gwarantuję profesjonalizm, odpowiedzialność oraz etykę w biznesie.

KONTAKT do mnie znajdziesz <<TUTAJ>>.