Trapani Was zaskoczy. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z przedłużonego kwietniowego weekendu w 2014 roku, który spędziłem w zachodniej Sycylii w tym uroczym mieście. Miasto położone jest na zachodnim wybrzeżu Sycylii i wbrew obiegowej opinii nie wygląda na „biedne, sycylijskie miasto”. To bardzo piękne i naprawdę sympatyczne miejsce, które bardzo Wam polecam. To zupełnie inne Włochy, aniżeli te na północy kraju.

TRAPANI ROBI WRAŻENIE

Niech zdjęcia i krótki opis cieszą amatorów podróży, kulinariów i/lub po prostu ciekawskich. A może przyda się komuś, kto akurat wkrótce wybiera się w tamte strony. I jeżeli słyszeliście, że na Sycylii jest biednie, a ludzie żyją skromnie to z pewnością nie w Trapani. Tak elegancki deptak w centrum oraz tak wystrojone całe rodziny w niedzielne popołudnie (6 letni chłopcy wystrojeni w naprawdę eleganckie, gustowne garnitury od Armaniego) spotkać można tylko we Włoszech.

KULINARNY RAJ

A jedzenie? Jest obłędne. Zresztą przekonajcie się z mojej relacji, ile pyszności można zjeść w ciągu zaledwie trzech dni. A zatem jeżeli możecie jedźcie do Trapani choćby na kilka dni, bo warto. Polecam zwłaszcza tym, którzy uważają, że tak krótki wyjazd jest bez sensu. Nie jest. Zresztą przekonajcie się sami…Na Sycylii spotkasz się z BOTTARGĄ. Co to takiego dowiesz się <<TUTAJ>>.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *