Sztokholm wciąga, już to wiem i powiadam Wam. Czasem zastanawiam się, czy to normalne, żeby niemłody już facet wybrał się dość daleko na zaledwie 2 dni. To tak krótki czas, że naprawdę niewiele można zobaczyć, a sama podróż jest na tyle męcząca, że pobyt na miejscu właściwie mógłby służyć jedynie odpoczynkowi po podróży i zarazem odpoczynkowi przed powrotem nazajutrz.

SZTOKHOLM WCIĄGA

A jednak warto. Wystarczy tylko dobrze zaplanować pobyt, no i przede wszystkim upolować tanie bilety lotnicze. Tym razem padło na Sztokholm. Wylot w sobotę rano, by wrócić w niedzielę późnym wieczorem. Idealne zestawienie, aby zobaczyć co nieco, pokosztować szwedzkich pyszności i wrócić pełnym wrażeń. Warunek jeden – nie oczekuj za wiele po tak krótkim pobycie, skup się głównie na relaksie i swobodnym wałęsaniu się po wybranym rejonie miasta.

LENIWY WEEKEND

Potrzeba jedynie dobrych butów, trochę kondycji i dużo dobrego humoru. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z weekendu w stolicy Szwecji. Kolejny raz przekonałem się, że nawet 2-dniowy wyjazd ma głęboki sens.Wypróbuj doskonałe szwedzkie KANAPKI przepis <<TUTAJ>>.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *