Smacznie, sylwestrowo, życzeniowo – tak właśnie ma być dzisiaj. Koniec roku to czas podsumowań. Noc sylwestrowa to zabawa, ale i zaduma nad tym, co spotkało nas i co zdarzyło się w mijającym roku. W tak podniosłą, choć tak naprawdę przecież całkiem zwyczajną noc, na naszych stołach musi pojawić się coś dobrego. Chipsy i coca cola królują na co dzień, niech chociaż kolacja sylwestrowa będzie niemal świąteczna.

SYLWESTROWO

Na ten dzisiejszy sylwestrowy wieczór proponuję Wam kanapki, ale takie kombinowane, niesamowitą sałatkę i niezwykle pyszne faszerowane awokado. Kanapki, które są nieco pracochłonne możecie przecież przygotować w większej grupie wtedy pójdzie, jak z płatka. Sałatka zaś i awokado – przygotowywane w grupie zrobią się właściwie same 😉

  • kanapki na pumperniklu z sosem koperkowym i krewetkami – przepis TUTAJ>>>>;
  • kanapki na chlebie chrupkim z serkiem chrzanowym i wędzonym łososiem – przepis TUTAJ>>>>;
  • niesamowita włoska sałatka z bresaolą i grzankami – przepis TUTAJ>>>>;
  • wyjątkowe awokado faszerowane jajkami i krewetkami – przepis TUTAJ>>>>;

 

ŻYCZENIOWO

Nieżyjący już geniusz, założyciel firmy Apple Steve Jobs mawiał: „Od kilkunastu lat co rano staję przed lustrem i pytam sam siebie: Czy gdybym właśnie się dowiedział, że ten dzień będzie moim ostatnim w życiu, to czy to co mam na dzisiaj zaplanowane jest tym, co chciałbym robić w moim ostatnim dniu życia? Jeżeli moja odpowiedź na to pytanie przez kilka dni brzmi NIE, to znak, że muszę coś w swoim życiu zmienić.”

Na nowy rok życzę Wam, abyście nie bali się zmian i znaleźli dość sił, żeby takie zmiany wprowadzić w swoim życiu. O ile oczywiście takich zmian oczekujecie.

DOSIEGO 2018 ROKU!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *