Salzburger Land to kraina pięknych widoków, natury i smacznej kuchni. Kuchni sycącej, bo przecież klimat tutaj trudny, a zimy naprawdę chłodne. A oprócz jedzenia wiele tutaj do zwiedzenia. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z mojego tygodniowego pobytu we wrześniu 2014 roku w regionie Salzburga, a konkretnie w Kaprun i Zelll Am See.

SALZBURGER LAND PODNOSI CIŚNIENIE

Wysokie i piękne Alpy, cudowne krajobrazy, niezliczona ilość tras narciarskich, ale i wspaniałe możliwości odpoczynku w lecie i jesienią. Do tego porządne, górskie, sycące, ale bardzo uczciwe jedzenie. I ludzie życzliwi. Oto Salzburg, oto jego Land. Czy to nie brzmi świetnie? Czy nie chcielibyście w takim miejscu spędzić trochę czasu? Zapewniam, że nikt z Was nie będzie rozczarowany. Salzburger Land naprawdę wart jest odwiedzenia.

SALZBURGER LAND SYCI

Zobaczycie co jadłem, co widziałem; co mnie zachwyciło, a co nie. Ale pamiętajcie, że tak jak i u nas i tam dania często różnią się nawet w obrębie jednego powiatu. A gdy zdarzy się, że smak Cię najdzie po obejrzeniu mojej relacji zrób oryginalny WIENER SCHNITZEL. Przepis znajdziesz <<TUTAJ>>.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *