Czasami mam znacznie więcej do powiedzenia w sprawach kulinarnych, niż można lub należy to przedstawić przy podawaniu przepisu na konkretne danie. Znam też całkiem sporo ciekawostek kulinarnych, którymi chciałbym się z Wami podzielić, ale do tej pory nie miałem gdzie tego zrobić. Wreszcie czasem po prostu chcę napisać coś na dany temat i to właśnie jest to miejsce, gdzie moje opinie na różne tematy poznasz.

ZGADZASZ SIĘ Z MOIM ZDANIEM?

Nie uważam się absolutnie za jakiegoś guru, jedynie wyrażam swoje opinie na różne tematy, z którymi możesz się zgadzać lub nie. Jeżeli okaże się, że przynudzam zawsze możesz po prostu „przełączyć” się na moje przepisy kulinarne, siąść wygodnie w fotelu i posłuchać muzyki z mojej strony albo obejrzeć smakowite relacje z moich podróży kulinarnych. Jak widzisz staram się, by nikt nie nudził się na mojej stronie…

PODYSKUTUJ ZE MNĄ

Będzie mi miło, jeżeli odezwiesz się i skomentujesz. Chętnie wdam się w polemikę, chętnie poznam Twoje zdanie na tematy kulinarne lub podobne. A może porozmawiamy o czymś zupełnie innym. Zapraszam Cię do dyskusji.


Nie znaleziono żadnych wpisów.