Moich 10 skocznych hitów do gotowania („pod nóżkę”) to prezent dla tych wszystkich, którzy podczas gotowania lubią słuchać muzyki. Wiem, że jest sporo osób (takich jak ja), które po prostu nie lubią gotować w ciszy. A to radyjko zagrać musi, czasem mały kuchenny telewizor dotrzymuje towarzystwa. Przygotowałem dla Was dziesięć prawdziwych hiciorów, których z pewnością jeszcze nie słyszeliście, a które słucha się świetnie. Tych songów nie usłyszycie w radio. Czasy mamy na szczęście na tyle wspaniałe, że przy odrobinie chęci można wyszperać prawdziwe perełki w necie. Telewizja i komercyjne radio szczęśliwie odchodzą do lamusa.

10 skocznych hitów do gotowania
Dubioza Kolektiv to istny żywioł na scenie.

MOICH 10 SKOCZNYCH HITÓW DO GOTOWANIA

Te dziesięć hitów zagrają i zaśpiewają dla Was Bośniacy, Grecy, Szwajcarzy, Słowacy i Chorwaci. To fura bardzo dobrej muzyki. To trzydzieści minut, które wypełni Waszą kuchnię (a może i cały dom) skoczną muzyką podczas krojenia cebuli i boczku, smażenia omleta, czy też tarcia świeżego chrzanu. Ubijanie kotleta nigdy nie było łatwiejsze, gdy zagra do tego Stan. Słynący z ciętego języka żywiołowi kolesie z Dubioza Kolektiv zawładną Waszymi sercami od razu. Gdy zaśpiewa Goran Karan niejedna łza w oku się zakręci na wspomnienie chorwackich wakacji. Do łez rozbawi Was również pochodzący z Brienz Mark Trauffer prezentując skoczne utwory opowiadające o jego miłości do rodzinnych szwajcarskich Alp.

Bliźniaki z Zibbz zabiorą Was na słynne koło w Santa Monica, by przedstawić pastiszową wersję swojego hitu. Do czerwoności atmosferę podgrzeje słowacka Hrdza opowiadając o tym, jak pokochała Stefana. Atmosferę tę schłodzi charyzmatyczny, niestety nieżyjący już Padelis Padelidis. A na koniec Panadis Vasilakos potwierdzi, że stara miłość (nawet ta dziecięca) nie rdzewieje. Oj będzie się działo.

KRÓJCIE, GOTUJCIE I ŚPIEWAJCIE

Porzućcie smutki ale pamiętajcie, by nożami po kuchni w takt muzyki nie rzucać. Radujcie się życiem, radujcie się gotowaniem. Kiedy tylko się da celebrujcie wspólne, rodzinne domowe posiłki. To unikatowe chwile, których coraz mniej w naszych szalonych czasach. Niech muzyka Wam towarzyszy, bo ktoś mądry już kiedyś powiedział, że ta łagodzi obyczaje. To szczera prawda. A zatem krójcie, gotujcie i śpiewajcie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *