Kuchnia Tomka pomoże Wam zjeść zapasy, które z pewnością w większym, bądź mniejszym stopniu zostały przez Was w ostatnich dniach poczynione. Z jakiego powodu chyba dodawać nie muszę. Co najmniej po kilka opakowań ryżu, makaronu czy kasz zapełniły nasze i tak zwykle obficie wypełnione jedzeniem szafki. Jeżeli rzeczywiście trzeba będzie odbyć kwarantannę domową przez kilka lub kilkanaście dni trzeba będzie te zapasy zutylizować. Bardzo szybko pomysły w jaki zaserwować podać makaron, ryż, czy kasze wyczerpią się. Z pomocą wychodzi Wam naprzeciw serwis internetowy Kuchnia Tomka.


KUCHNIA TOMKA POMOŻE BEZ OPŁAT

Sytuacja wyjątkowa, więc reagować trzeba wyjątkowo. Dla wszystkich, absolutnie wszystkich, którzy chcą skorzystać z blisko 1000 sprawdzonych przepisów znajdujących się na portalu Kuchnia Tomka przygotowała darmowy dostęp. Aby otrzymać bezpłatny 7 dniowy dostęp do całej zawartości serwisu należy znaleźć kliknąć w zakładkę <<Kontakt>>. Po jej wybraniu należy wypełnić formularz kontaktowy i wyrazić w nim chęć uzyskania bezpłatnego dostępu. Najważniejszą rzeczą będzie wskazanie swojego adresu email, bowiem to on będzie służył Wam do logowania się do serwisu Kuchnia Tomka. Może to być ten sam adres, z którego będziecie wysyłać wiadomość, ale może być zupełnie inny.


JEDZCIE PIJCIE I ŚPIEWAJCIE

Jasne, że nikomu nie jest do śmiechu w zaistniałej sytuacji. Pomyśl jednak, że takie kilka dni w domu to nie jest głupi pomysł. Możesz odespać, poczytać książki, czy porozmawiać spokojnie z najbliższymi (pamiętasz, kiedy ostatnio to robiłaś?). Możesz posprzątać mieszkanie, albo zwyczajnie nadrobić zaległości w oglądaniu filmów. Będziesz mieć wreszcie czas, by przygotować domowe obiady. Czas kwarantanny może być dobrym czasem, by przypomnieć sobie na czym tak naprawdę polega życie. Dobre, domowe jedzenie powinno mieć w takim życiu ważne miejsce. Pamiętaj jednak, żeby z ilościami tego jedzenia nie przesadzać. Wszak nie o obżarstwo tutaj chodzi.


Oferta ważna do końca marca 2020.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *