Gugulski to już od paru lat uznana w Krakowie marka. Każdy szanujący się Krakus, jeżeli chce kupić wysokiej jakości świeże mięso nie pójdzie do supermarketu, lecz na Stary lub Nowy Kleparz. Tam bez problemu odnajdzie budki Pana Gugulskiego, w których takowe mięso w szerokim asortymencie zakupi. Zwykle odstając oczywiście swoje w kolejce…

GUGULSKI ŚWIEŻE MIĘSO I GWARANCJA JAKOŚĆ

Mięso oferowane przez Gugulskiego pochodzi wyłącznie z polskich hodowli i zawsze jest naprawdę świeże. Kurczaki smakują znacznie lepiej, aniżeli te sklepowe. Wątróbka nawet wyglądem bije te supermarketowe. Kacze piersi aż się proszą, aby je zabrać do domu – wyglądają delikatne, a mięso jest różowiutkie. Tak, wystarczy na oferowane przez Gugulskiego mięso spojrzeć, by przekonać się, że jest po prostu świeże. A w domu, po jego odpowiednim przygotowaniu delektować się jego znakomitym smakiem.

GUGULSKI DAJE WYBÓR

Tu kupisz w szerokim wyborze cielęcinę: karczek, udziec, gicz (w tym również pociętą w plastry na ossobuco), mostek. Kupisz tuszkę, nogi i comber królicze. Wołowina dostępna jest w jeszcze szerszym asortymencie, włącznie z wyborną pręgą, ozorem i polędwicą. Z wieprzowiny warto zawsze wybrać schab z kością (a i taki ze skórą dodatkowo można zamówić), łopatkę, karczek, szynkę – no czysta klasyka. To właśnie u Gugulskiego dostaniesz wyborną, polską jagnięcinę: udziec, łopatkę, kotleciki, comber. Mięso mielone kupisz tutaj bez strachu co znajdziesz w środku – jest po prostu uczciwe.


Również szeroki jest wybór drobiu – oprócz wszystkich elementów kurczaka kupisz również wydajne porcje rosołowe, kacze piersi i nogi. Podrobów również dostatek – dostaniesz tutaj wątróbkę cielęcą, drobiową, wieprzową, czasem nawet króliczą. Jest również dziczyzna, choć ta oferowana jest jedynie jako mrożona. A jak czegoś za ladą nie ma to wystarczy zapytać – zwykle da się u Gugulskiego zamówić, co tylko się zamarzy. Największy wybór towaru u Gugulskiego znajdziesz pod koniec tygodnia – na obfite zakupy najlepiej wybrać godziny przedpołudniowe w czwartki i piątki (zrób pyszny GULASZ z mięsa od Gugulskiego <<TUTAJ>>).

LEPIEJ ZNACZY ZDROWIEJ

Jakość spożywanego przez nas pożywienia ma decydujące znaczenie dla naszych organizmów, a tym samym dla naszego zdrowia i jakości życia. Dlatego zawsze warto wybierać takie miejsca, w których można kupić sprawdzoną, dobrej jakości żywność. W dobie wędlin i mięs nastrzykiwanych nawet nie chcę powtarzać czym wolę mięso kupić u Gugulskiego. Nie jest wiele droższe od tego sklepowe, za to jakością i smakiem bije je na głowę.4 thoughts on “GUGULSKI świeże mięso, Kraków”

  1. Często kupuję u Gugulskiego na Starym Kleparzu. 🙂 Mają super jagnięcinę i cielęcinę też!

  2. Powiedz mi, gdzie ja w Krakowie znajdę słoninę. Surową, i bardzo grubą. Zszedłem całe miasto, nigdzie nie ma…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *