Gościnna Chata leży na końcu świata, znajduje się bowiem we wsi Wysowa Zdrój. To absolutne odludzie i znakomita baza wypadowa do górskich wycieczek i zabiegów w okolicznych sanatoriach. Wieczorem wizyta w Gościnnej Chacie staje się obowiązkowa. Gościnna Chata to restauracja i również hotel. Piękny, karczmiany wystrój restauracji i super jedzenie tworzą udaną harmonię. Dominuje kuchnia polska z elementami kuchni łemkowskiej – kuchni u nas zupełnie nieznanej. Jeżeli nic Wam nie mówią nazwy homiłka, wareniki, zlepieńce, mastiło, kiszeniaki (jak je zrobić dowiesz się <<TUTAJ>>) to powinniście do Gościnnej Chaty koniecznie zajrzeć.

GOŚCINNA CHATA ŁEMKOWSKI SMAK

Kilka lat temu właściciele karczmy i hotelu w Wysowej otwarli siostrzaną restaurację w Krakowie – ku pokrzepieniu mojego serca i podniebienia. Nie muszę już jechać ponad 2 godziny do Wysowej, gdy pragnienie zjedzenia czegoś dobrego mnie dopadnie; w każdej chwili mogę wstąpić na pyszne, domowe jedzenie do krakowskiej Gościnnej Chaty. Owszem, zdarzają się drobne niedociągnięcia i w tej restauracji, ale atmosfera tam panująca, obsługa i natychmiastowa poprawa jakości następnym razem powodują, że jest to miejsce do którego wracam i do którego chcę wracać.

JAK W DOMU

To miejsce bez gwiazdek Michelina, bez zadęcia, bez ziemi jadalnej i kwiatów na talerzu. Za to ze smakiem i z gustem. Panie i Panowie  zapraszam do Gościnnej Chaty na prawdziwe, pyszne jedzenie. Jak w domu.


Oficjalna strona restauracji i hotelu https://www.goscinna-chata.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *