W okolicach 9-11 maja każdego roku, od 8 lat, w Parku Miejskim w Wiedniu odbywa się ogólnoaustriacki festiwal kulinarny Genuss Festival. Zwykle towarzyszy mu piękna, wiosenna pogoda. W parku można położyć się i odpocząć na leżaku, można pospacerować, odpocząć. A co zjeść? Oj wybór jest duży, naprawdę każdy zajdzie coś dla siebie. Jestem o tym przekonany.

GENUSS FESTIVAL

Z każdego landu wybieranych jest kilka rodzinnych firm, które prezentują swoje produkty. To produkty regionalne, wytworzone ręcznie z dobrodziejstw lokalnych ziem. Można degustować i kupować produkty, popróbować dań z poszczególnych regionów, można napić się wina lub piwa, siąść na ławce, poleżeć na leżaku… Prawdziwy festiwal smakołyków i przyjemności.

GWARANCJA UDANEJ ZABAWY

Udział w Genuss Festival to gwarancji udanego weekendu w towarzystwie uśmiechniętych ludzi, odpoczynku i łasuchowania. Wstąpcie do miejskiego parku, gdy będziecie akurat w tym terminie w Wiedniu lub po prostu zaplanujcie wcześniej weekend w czarującym Wiedniu w tej dacie. I odwiedźcie ten Festival, bo po prostu, tak zwyczajnie, warto. Spędzicie miło czas na przyjemnościach.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *