Eger to jedno z najpiękniejszych węgierskich miast. To doskonałe miejsce na weekend, ale i na dłuższy pobyt. Wino leje się tutaj strumieniami, a węgierska kuchnia smakuje, jak zawsze. Perkelty, zupy gulaszowe (jak zrobić tę oryginalną dowiesz się <<TUTAJ>>), torty, langosze, produkty z mangalicy, ech. Znakomite jedzenie, znakomite wino – tandem niczym nie do zastąpienia.

EGER ZACHWYCA

Piękne okolice, gorące źródła, życzliwi ludzie no i doskonałe wina oraz pyszna kuchnia. Zapraszam na krótką fotorelację z mojego sierpniowego weekendu w 2014 roku spędzonego w węgierskim Egerze. Jest trochę zdjęć miasta, Doliny Pięknej Pani oraz oczywiście kulinaria. Jeśli poczujesz niedosyt szukaj innych moich podróży na Węgry, bo jeżdżę tam bardzo często.

TO WCIĄGA

I pamiętaj – aby poznać jakieś miejsce nie wystarczy ledwie kilkugodzinna wizyta tamże. Tak samo, jak nie wystarczy Ci moja relacja, aby ocenić miasto i okolice. Potraktuj moją relację zatem jako zachętę do odwiedzenia Egeru. Miasta, które urzeknie Cię swoją kameralnością. Zapraszam.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *