Chorwacja juz z nazwy brzmi intrygująco. Kto zaś był wie, że na nazwie się nie kończy, a dopiero zaczyna. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wakacji spędzonych w chorwackiej Dalmacji latem 2014 roku. To był bardzo udany czas spędzony w przepięknym miejscu, wśród niezwykle życzliwych ludzi. Zachęcam Was do odwiedzenia Chorwacji, Dalmacji w szczególności. Chociaż nie, cała Chorwacja jest piękna. Odkrywajcie ją po swojemu.

CHORWACJA TO TRADYCJA

Chorwacja, pomimo wejścia do Unii Europejskiej, nadal dzielnie utrzymuje swoje dziedzictwo kulturowe i kulinarne. Póki co nadal można więc zajadać się tam lokalnymi specjałami, zapijając domową rakiją. Kuchnia chorwacka to oczywiście kuchnia śródziemnomorska, przepyszna. Świeża i aromatyczna. Oczywiście dodatek frytek w restauracjach to „ukłon” w stronę turystów, ale też nie ma na szczęście obowiązku ich jedzenia. To również fenomenalne mięsiwa z grilla oraz pieczone (więcej <<TUTAJ>>). Co tu dużo mówić. Chorwacja karmi po prostu fenomenalnie.

CHORWACJA TO WYBORNY SMAK

Mam nadzieję, że moja fotorelacja będzie dla Was ciekawa. Dla wybierających się do Chorwacji ma być wskazówką, co można tam zjeść. Bo jedzenie jest tam fenomenalne. Chorwacja karmi wybornie. Wiedzą już o tym w całej Europie. POra, abyś przekonał się i TY.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *