Bar Przystań w Sopocie to już bez wątpienia miejsce kultowe. Gdy w 1997 roku odwiedziłem po raz pierwszy ten otwarty trzy lata wcześniej bar rybny zauroczyłem się nim od razu. Był mały, niepozorny, doskonale zlokalizowany (praktycznie na samej plaży), a karmił wybornie. Do baru zaglądało wtedy jeszcze niewiele osób zwłaszcza zimową porą, kiedy to zwykle Sopot odwiedzałem w tamtych latach. Dzisiaj Bar Przystań to już instytucja, miejsce kultowe, w którym trudno o stolik nawet w środku tygodnia. I to o każdej porze roku. Specjalnie do tego miejsca zjeżdżają ludzie z całej Polski.

BAR PRZYSTAŃ MIEJSCE KULTOWE

I tylko trochę szkoda tej młodej, rogatej duszy baru, która zamieniła się w komercyjną, świetnie prosperującą maszynkę do zarabiania pieniędzy. Cóż, takie prawo, takie czasy, taka kolej rzeczy. Z dwojga złego zdecydowanie lepiej, że Bar Przystań poszedł drogą jakości i zadowolenia klienta. Dzięki temu nie dość, że nadal istnieje, to ma się świetnie i nadal karmi wybornie.

ZNAKOMITE DANIA

Jest w Barze Przystań, a jakże, kilka kultowych dań, które od początku widnieją w menu. Pieczywo czosnkowe zapiekane z serem, czy zupa rybaka to już klasyka, o którą pyta każdy. Smażonej ryby też wybór przedni, a i tatar z łososia cieszy się ogromnym powodzeniem. Podążajcie zatem za dobrym smakiem, bo wciąż tak niewiele go w polskiej gastronomii. Podążajcie do Baru Przystań w Sopocie.


Link do strony firmowej https://www.barprzystan.pl


Zobacz RELACJĘ z pobytu <<TUTAJ>>.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *