Kim jest Tomek? Żadna tajemnica. Zwykłym ludkiem. W przeciwieństwie do chyba wszystkich blogerów na świecie gotowanie NIE JEST moją pasją. Gotuję regularnie, a rzadko kiedy pasją stają się codzienne obowiązki. Jestem chyba za stary żeby cieszyć się, że mogę codziennie stać przy garach.

Coraz rzadziej, a w zasadzie już rzadko kiedy kupuję produkty tzw. sklepowe, za to coraz częściej nabywam prawdziwe jedzenie bezpośrednio od wytwórców. Najczęściej prosto od rolników i tych, którzy tworzą jedzenie własnymi rękoma. Nigdy nie kupuję gotowych dań, ponieważ nie jest mi obojętne czym karmię swój organizm.

Wszystkie potrawy, na które znajdziecie przepisy na mojej stronie przygotowałem osobiście, a zjadła cała rodzina. Zamieszczam tylko przepisy na potrawy, które wszystkim nam smakowały. U mnie nie ma lipy. Podczas przygotowywania potraw sam robię zdjęcia; na zdjęcie finalne potrawy mam około 30 sekund – bo nie lubię jeść zimnego obiadu. Wybaczcie zatem niedociągnięcia…

Uwielbiam jeść; jeść w podróży – kocham. Cenię dobrą kuchnię; raz na czas niczym nie pogardzę np. golonką w myśl zasady, której się trzymam, czyli „można wszystko, ale z umiarem”. Na swojej stronie zamieszczam wszystko, co związane jest z gotowaniem i jedzeniem – to, co i jak ugotuję zapiszę i zamieszczę zdjęcia. To, co przeczytam o ciekawych przepisach przekażę dalej. Swoje przemyślenia z kulinarnych podróży opiszę, a zdjęcia pokażę. Znajdziecie tutaj również kącik muzyczny, bo trudno byłoby mi żyć i gotować bez muzyki. Dowiecie się też gdzie bywam, co jadam, gdzie kupuję – te miejsca polecam z czystym sumieniem.

A zatem – zapraszam do siebie. Tomek.