Gotuję codziennie, codziennie robię zakupy; można rzec, że jestem pod tym względem kurą domową. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do kupowanych produktów, na ich właściwy dobór (zawsze przed ich zakupem czytam skład). Nigdy nie kupuję gotowych dań, ponieważ nie jest mi obojętne, co „wrzucam” do swojego organizmu.

Wszystkie potrawy, na które znajdziecie przepisy na mojej stronie przygotowałem osobiście, a zjadła cała rodzina. Zamieszczam tylko przepisy na potrawy, które wszystkim nam smakowały 🙂Podczas przygotowywania potraw sam robię zdjęcia; na zdjęcie finalne potrawy mam około 30 sekund – bo nie lubię jeść zimnego obiadu 😀. Wybaczcie zatem niedociągnięcia 😉

Uwielbiam jeść; jeść w podróży – kocham. Cenię dobrą kuchnię; raz na czas nie pogardzę np. golonką w myśl zasady, której się trzymam, czyli „można wszystko, ale z umiarem i nie za często”. Na swojej stronie zamieszczam wszystko, co związane jest z gotowaniem i jedzeniem – to, co i jak ugotuję zapiszę i zamieszczę zdjęcia. To, co przeczytam o ciekawych przepisach przekażę dalej. Swoje przemyślenia z kulinarnych podróży opiszę, a zdjęcia pokażę. Znajdziecie tutaj również kącik muzyczny, bo trudno byłoby mi żyć i gotować bez muzyki. Dowiecie się też gdzie bywam, co jadam, gdzie kupuję – te miejsca polecam z czystym sumieniem.

A zatem – zapraszam do siebie. Tomek.