genuss festival wiedeń

W okolicach 9-11 maja każdego roku, od 8 lat, w Parku Miejskim w Wiedniu odbywa się ogólnoaustriacki festiwal kulinarny Genuss Festival. Zwykle towarzyszy mu piękna, wiosenna pogoda. W parku można położyć się i odpocząć na leżaku, można pospacerować, odpocząć. A co zjeść? Oj wybór jest duży, naprawdę każdy zajdzie coś dla siebie. Jestem o tym przekonany.

GENUSS FESTIVAL

Z każdego landu wybieranych jest kilka rodzinnych firm, które prezentują swoje produkty. To produkty regionalne, wytworzone ręcznie z dobrodziejstw lokalnych ziem. Można degustować i kupować produkty, popróbować dań z poszczególnych regionów, można napić się wina lub piwa, siąść na ławce, poleżeć na leżaku… Prawdziwy festiwal smakołyków i przyjemności.

GWARANCJA UDANEJ ZABAWY

Udział w Genuss Festival to gwarancji udanego weekendu w towarzystwie uśmiechniętych ludzi, odpoczynku i łasuchowania. Wstąpcie do miejskiego parku, gdy będziecie akurat w tym terminie w Wiedniu lub po prostu zaplanujcie wcześniej weekend w czarującym Wiedniu w tej dacie. I odwiedźcie ten Festival, bo po prostu, tak zwyczajnie, warto. Spędzicie miło czas na przyjemnościach…

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *